Córka z Paryża. Utracone córki. Tom 5
Soraya Lane

Twój koszyk:
Ilość pozycji: 0
Wartość: 0,00 PLN
> Moje konto > Kontakt > Wysyłka i płatności
Dziś jest piątek , 14 marca , 2025, imieniny obchodzą: Dalia, Leon oraz Matylda.

> podrecznikowo.pl > > Produkty do przypisania

nasza cena:

41,90 PLN

dostępność: mała ilość

ilość: szt.

Sprawdź formy płatności
rodzaje i koszty wysyłki

Córka z Paryża. Utracone córki. Tom 5

ISBN: 9788383614472

Autor: Soraya Lane

Rodzaj oprawy: Miękka
Rok wydania: 2025
Liczba stron: 352
Wydawca: ALBATROS

Utracone miłości, rodzinne sekrety i kręte ścieżki, którymi prowadzi nas serce.

Romantyczna i pełna dramatyzmu saga rodzinna. Poruszająca powieść o utraconych miłościach i rodzinnych sekretach. Piąta część zaplanowanej na osiem powieści serii obyczajowej „Utracone córki“. Akcja książek rozgrywa się w dwóch planach czasowych w różnych zakątkach świata.

Seria zachwyci wielbicielki prozy Lucindy Riley, Kristin Hannah, Santy Montefiore i Victorii Hislop.

WYBIERZ SIĘ W NIEZAPOMNIANĄ PODRÓŻ DO MIASTA ŚWIATEŁ.

W londyńskiej kancelarii prawnej spotyka się kilka osób. Nie łączy ich nic poza tym, że każda otrzymuje pudełko z pamiątkami znalezione w domu zmarłej kobiety, która przed laty prowadziła placówkę dla samotnych matek.

Paryż, rok 1939.

Wpatrując się w lśniącą od świateł panoramę miasta, Evelina ściska w drżących dłoniach list od ukochanego. „Wiem, że na ciebie nie zasługuję, ukochana, ale modlę się, żebyś zmieniła zdanie. Moje serce należy do Ciebie i mam nadzieję, że nic nas nie rozdzieli...“

Londyn, czasy współczesne.

Blake spogląda na skrawek połyskującego srebrnego aksamitu przypięty do wyblakłego projektu sukni, podziwiając jego kunsztowne detale. To część dziedzictwa jej babki, pamiątka pozostawiona dla niej w Domu Hope, placówki dla niezamężnych matek, gdy jako niemowlę oddano ją do adopcji. Teraz ukochana babcia Blake odeszła, a piękna tkanina i podpis projektantki są jedynymi wskazówkami, jakie mogą naprowadzić młodą kobietę na ślad jej biologicznej rodziny. Uzbrojona w bilet lotniczy do stolicy Francji i kontakt do cenionego historyka mody, Blake jest zdeterminowana dowiedzieć się prawdy o życiu swojej utalentowanej prababki – jak się wkrótce okaże niegdyś jednej z najbardziej znanych paryskich kreatorek mody, która odważnymi projektami rywalizowała z Coco Chanel. Prowadząc wspólne śledztwo, Henri i Blake odkrywają dziedzictwo Eveliny i jej zakazany romans, który rozpalił świat mody. Poznają też dramatyczny wybór, którego musiała dokonać i który sprawił, że uciekła z najbardziej romantycznego miasta na świecie.

Czy Blake zdoła rozwikłać rodzinną tajemnicę sprzed dziesiątków lat? Czy opowieść o losach prababki obudzi w niej dawną pasję i pomoże odnaleźć nową miłość? A może konsekwencje rozdzierającej serce przeszłości Eveliny sprawią, że Blake, pokonana, wróci do domu?

Opinie o książce

Wow! Ta niesamowita książka poruszyła mnie do głębi... Jest tak ciepła i wzruszająca... Jedna z moich ulubionych książek przeczytanych w tym roku! Po prostu ją uwielbiam… Jest doskonała!

Angelic Light

O mój Boże… Wspaniała!… Ciepła, ale i rozdzierająca serce. Pochłonęła mnie od pierwszej strony, wprost nie mogłam się od niej oderwać! Czułam, że to wszystko jest takie prawdziwe… Wspaniała.

@karen_loves_reading

No cóż, jestem ABSOLUTNIE zrozpaczona, że skończyłam tę książkę, ponieważ jednocześnie skończyły się moje wspaniałe wakacje na domowej kanapie… To jedna z tych absolutnie wspaniałych powieści… po której stronach można z przyjemnością błąkać się całymi godzinami… Czułam się, jakbym spakowała walizkę i wyruszyła do Paryża razem z Blake. Absolutnie wspaniała lektura!!! Uwielbiam każdą jej stronę.

Bookworm86

Byłam naprawdę oczarowana… Po prostu nie mogłam odłożyć tej książki… emocjonująca i rozdzierająca serce… Utrzyma cię w napięciu aż do samego końca… Pięć gwiazdek!

Tropical Girl Reads

Wow, uwielbiam tę książkę… Po prostu mnie zauroczyła… Nie mogłam się z nią rozstać… Zostawiła mnie z rozdartym sercem i łzami w oczach… Absolutny must-read. Pokochałam w niej absolutnie wszystko!

PageTurners

Jestem zakochana w tej książce… Zostawiła mnie bez tchu… Jest tak piękna. I taka smutna – nie mogłam przestać płakać… Daję jej pięć ogromnych gwiazdek… Miejcie chusteczki pod ręką, gdy będziecie ją czytać – na pewno się przydadzą.

Book Reviews by Linda Moore


Formy płatności
Copyright 2025 © Firma Księgarska Serwis Sp. z o.o. Programming by MGNET.
Optymalizacja SEM DORADCY.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Zamknij
wczytywanie